PayKasa Resmi Satış Sitesi

İletişim :  0555 070 87 33

PayKasa Resmi Satış Sitesi

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerin giderek yaygınlaşması beraberinde insanların yeni ödeme yöntemlerine yönelmesine de yol açıyor. Kredi kartı sahibi olmayan ya da kredi kartı kullanmak istemeyen kişiler artık ön ödemeli sanal kartlar ile online alışveriş ödemelerini yapmayı tercih ediyorlar.

Ön ödemeli kartlar arasında ülkemizde de en popülerlerden olan PayKasa kartlar tam bu noktada bir kez daha ortaya çıkıyor. Dijital PIN kodu numaraları ile güvenilir ve hızlı alışverişin kapılarını sizler için aralayan PayKasa kartlar sayesinde sizler de kredi kartsız online alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

Kredi kartı bilgilerinize ve kişisel bilgilerinize ihtiyaç duymadan kullanabileceğiniz PayKasa kartlarını sizlere en uygun seçenekler eşliğinde sunmaktayız.

Türkiye’de ön ödemeli kartların satış ve pazarlaması ile birlikte alım ve satım faaliyetlerini resmi olarak üstlenmekte olan firmamız sizlere yasal olarak hizmet vermektedir. Güvenilir bir şekilde PayKasa kart sahibi olmak istiyorsanız PayKasa resmi satış sitesi üzerinden satın alım işleminizi yapmaya başlayabilirsiniz.

Profesyonel ekibimiz ile birlikte sizlere sitemiz üzerinden ve ilgili telefon numaramız üzerinden hizmet sunmaktayız. Satış öncesi ve sonrasındaki desteğimiz sayesinde sizleri ön ödemeli kartlar ile tanıştırmak bizlerin görevidir.

Yeni bir PayKasa kart sahibi olabilmek için sağ alt kısımda yer alan müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilir ve ödemenizi yaptıktan sonra kartınıza sahip olabilirsiniz. Online alışveriş siteleri ve oyun platformlarında geçerli olan kartların resmi satışını yapmaktayız.

Paykasa Alırken Lütfen Müşteri Temsilcilerimiz ile görüşün.PayKasa & Paykwik
Paykasa Kart Satış Hizmetleri 0555 070 87 33 admin@paykasas.com
Whatsapp