PayKasa Nedir?

İletişim :  0555 070 87 33

Ön ödemeli bir sanal kart olan Paykasa, tüm dünyada çok sayıda insan tarafından kullanılıyor. Özellikle yurt dışında oldukça yaygın olan bu ödeme yöntemi, ülkemizde de pek çok kişi tarafından tercih edilmekte. Hem güvenli, hem de kişisel bilgilerinizi korumanıza yardımcı olan Paykasa, yurt içi ve yurtdışında, kredi kartı ile alışveriş yaptığınız her noktada kullanılabiliyor.

Paykasa Nedir

Paykasa Nedir?

Paykasa, alışverişleriniz sırasında kullanabileceğiniz, işlemlerinizi güvenli kılan ön ödemeli bir karttır. Bu kartı dilediğiniz bakiye doğrultusunda satın alarak, alışverişlerinizi güvenle tamamlamak için kullanabilirsiniz.

Paykasa, kredi kartınıza ve kişisel bilgilerinize gelebilecek tüm zararlara karşı sizi güvence altına alır. Alışveriş yaptığınız sırada kişisel bilgilerinizi girmeniz gerekmediği gibi, kredi kartınızla ilgili bilgileri de vermek zorunda değilsiniz. Bu sayede, Paykasa, çok sayıda kullanıcıya tam olarak aradığı gizliliği ve güveni sağlamakta.

10 Dolardan başlayarak, talebiniz doğrultusunda yükselen Paykasa paketleri, istediğiniz zaman kullanabileceğiniz 16 haneli bir kart numarası aracılığıyla size teslim ediliyor. Size teslim edilen ön ödemeli Paykasa kart bilgileriniz ile, dilediğiniz internet sitesinden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Paykasa satın alma işleminiz tamamlandıktan sonra, yalnızca birkaç dakika içerisinde size gönderilen bilgileri, herhangi bir bekleme süreci olmadan kullanmaya başlayabilirsiniz.

Paykasa, güvenli ödeme sağladığı kadar, belli sitelerde yüksek indirimler ve ekstra avantajlar da sağlamakta. Hem güvenlik hem de sunduğu avantajlar sayesinde, tüm dünyada sıklıkla tercih edilen bu kart, internet sitemiz üzerinden kolayca ve hızlı biçimde satın alınabiliyor.

Paykasa: Nasıl Kullanılır?

Sıradan bir banka kartı gibi, yalnızca 16 haneli işlem Paykasa kart numaranızı kullanarak alışveriş yapmanız mümkün. Oldukça basit bir kullanıma sahip olan Paykasa, herhangi bir teknik bilgi gerektirmeden, herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Paykasa satın alma işleminiz tamamlandıktan sonra, size iletilecek olan bilgiler, sizin yeni sanal kartınız yerine geçecektir. 16 haneli kart numarası, son kullanma tarihi ve CVC kodu olarak iletilen ön ödemeli Paykasa kartınız, kod elinize ulaştıktan sonra aktif edilmekte.

Birkaç dakikadan kısa süren aktivasyon tamamlandıktan sonra, Paykasa kartınızla dilediğiniz gibi alışverişe başlayabilirsiniz. Kartınıza ait bilgileri, alışveriş yapacağınız internet sitesinde istenen bölüme girmeniz yeterli olacaktır. Paykasa kart, herhangi bir banka veya kredi kartı ile aynı şekilde kullanılır.

Tüm alışverişleriniz için oldukça güvenli ve doğru bir tercih olan Paykasa'in kullanımı da fazlasıyla basit. Her yaştan insan tarafından rahatlıkla kullanılabilecek kartın kullanımı ve sorularınız için, Paykasas.com'de yer alan canlı destekten 24 saat iletişime geçebilirsiniz. Operatörlerimiz her türlü sorunuzu yanıtlandırarak, kafanızdaki soru işaretlerini giderecektir.

Paykasa: Nerede Kullanılır?

Paykasa, sıradan banka ve kredi kartlarının kabul edildiği tüm platformlarda kullanılabilir. MasterCard altyapısı ile çalışan Paykasa, sanal kart vazifesi görerek, harcamalarınızı güvenli bir şekilde kontrol altında tutmanızı sağlar.

İnternet üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerinizde kullanabileceğiniz Paykasa, tüm dünyada geçerli bir ödeme yöntemi. Oyun alışverişlerinizden kıyafet alımlarınıza kadar, her yerde kullanabileceğiniz Paykasa'in tamamen gizlilik sağlaması özel bir avantaj sağlamakta.

Tüm dünyada, internetten ödeme alan neredeyse tüm internet siteleri Paykasa kabul etmektedir. Bu sayede, kartın kullanım alanları oldukça geniş. Bazı durumlarda, Türkiye bankalarına ait kredi ve banka kartlarını kabul etmeyen yabancı alışveriş sitelerinden, Paykasa kullanarak rahatlıkla alışveriş yapmanız mümkün.

Pek çok Paykasa müşterisi, özellikle yurtdışı merkezli internet sitelerinde Paykasa ile ödeme yapmayı tercih ediyor. Sadece güvenlik avantajlarından değil, Paykasa'e özel düzenlenen kampanya ve indirimlerden faydalanmanız da mümkün. Alışverişten bahis sektörüne kadar, pek çok firma, Paykasa ile ödeme almayı tercih etmekte.

Kısacası, Paykasa, internetten yapacağınız her türlü alışveriş ve para transferi için kullanabileceğiniz oldukça güvenli bir yöntem.

Güvenli Paykasa

Paykasa: Güvenilir Mi?

Paykasa, yalnızca satın alırken bilgilerinizi ister. Satın alma işlemi tamamlandıktan sonra, tamamen güvenilir bir şekilde, dilediğiniz gibi kullanmaya başlayabilirsiniz. Paykasa kartınıza ait bilgiler yalnızca sizde bulunur. Normal bir banka veya kredi kartı ile aynı güvenlik önlemlerine sahip olan Paykasa, tamamen güvenlidir.

Alışverişleriniz sırasında size sağladığı koruma ve güvenlik sayesinde, alışverişlerinizi de güvenli kılar. Sadece bununla kalmayıp, karşı tarafın sizden isteyebileceği bilgileri de koruyarak, kimliğinizi gizli tutmanızı sağlar.

Paykasa, sitemiz üzerinden ister banka havalesi ister kredi kartı ile satın alınabilmekte. Tüm bu işlemler sırasında bilgileriniz tamamen güvenli ve şifrelenmiş bir şekilde iletiliyor. İşleminizin sorunsuz geçmesi için, 24 saat canlı destek veriliyor.

Kartınıza yükleyeceğiniz bakiye, kartın son kullanım tarihine kadar geçerli olacaktır. Bu süre boyunca, sorunsuz ve tamamen güvenli bir şekilde Paykasa kullanımına devam edebilirsiniz. Paykasa, altyapı olarak bankalar ile aynı sistemi kullanmakta. Ödeme altyapısı, dünya lideri Mastercard ve Visa tarafından sağlanıyor. Bu nedenle, Paykasa kullanımı tamamen güvenli.

Paykasa: Nasıl Satın Alınır?

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi yaşamak istiyorsanız, Paykasas.com üzerinden, dilerseniz kredi kartı, dilerseniz banka havalesi veya eft ile Paykasa satın alabilirsiniz.

Firmamız, uzun yıllardır Paykasa ve benzer ön ödemeli kart satışları üzerine faaliyet gösteriyor. Alanında uzmanlaşmış bir ekip tarafından kontrol edilen şirket operasyonları, müşterilere her daim en yüksek memnuniyet sağlama hedefiyle düzenleniyor. Sitemizde yer alan canlı destek, 24 saat boyunca size hizmet vermekte. Aynı zamanda telefon ve Skype üzerinden de destek almanız mümkün.

Paykasas.com üzerinden yapacağınız satın alma işleminizin sorunsuz geçmesi amacıyla, işlemin her aşamasında canlı destek operatörlerimiz ile irtibatta kalabilirsiniz.

Paykasa satın almak oldukça kolay. Tek yapmanız gereken, satın alacağınız bakiye miktarını belirlemek ve birkaç tık ile bizimle iletişime geçmek. Tercih ettiğiniz ödeme yöntemine göre, alışverişinizi tamamlamanız için canlı destek sizi yönlendirecektir.

Satın aldıktan sonra, tarafınıza iletilecek olan Paykasa kart bilgileriniz, size ulaştığı anda aktif edilmekte. Bu bilgilerle, yüklediğiniz bakiye miktarı kadar alışverişi, internetin her noktasında yapabilirsiniz.

Paykasas.com, gerek satış öncesi, gerekse satış sonrası müşterilerine tam anlamıyla memnuniyet sağlamayı hedefliyor. Gerekli olan tüm bilgilendirmeleri yapacak olan müşteri temsilcimiz, satış sonrasında da sorularınızı yanıtlamaya hazır.

Paykasa: Kredi Kartı ile Satın Alma

Kredi kartınızı kullanarak, yüksek güvenlik ile Paykasa satın almanız mümkün. Çoğu firmanın aksine, Paykasas.com üzerinden güvenli bir şekilde, kredi kartı ile Paykasa alınabiliyor. Oldukça basit bir şekilde, herhangi bir ürün alır gibi, kredi kartınızı kullanarak, dilediğiniz bakiyeyi satın alabilirsiniz.

24 saat hizmet veren canlı destek ile iletişime geçerek, kredi kartı ile Paykasa satın almak istediğinizi iletmeniz halinde, gerekli yönlendirmeler yapılacaktır. Paykasas.com, bilgilerinizi koruma altında tutmak için, SSL teknolojisi ile şifrelenmektedir. Alışverişleriniz sırasında kullanacağınız kart bilgileriniz sistemde kayıt edilmez. Aynı şekilde, kredi kartı ile alışverişiniz sırasında, 3D secure gibi, yüksek güvenlik önlemleri kullanılmaktadır.

Paykasa, alışverişleriniz sırasında sizi nasıl güvence altına alıyorsa, Paykasas.com de aynı şekilde sizi koruma altında tutar. Çok sayıda ödeme yönteminize sahip olan firmamız, tercihinize uygun ödeme alternatiflerini size en doğru şekilde sunmaya hazır.

Paykasa satın alırken kredi kartınızı veya banka kartınızı kullanabilirsiniz. Normal bir alışveriş sitesinde gerçekleşen prosedürün aynısı, sitemizde de uygulanmakta. Alışverişiniz sırasında canlı destek ile sürekli irtibatta kalabilmeniz sayesinde, her türlü sorunuz veya probleminiz anında çözülecektir.

Paykasa: Banka Havalesi/EFT ile Satın Alma

Tüm bankalardan yapabileceğiniz basit bir EFT veya banka havalesi işlemi ile 24 saat Paykasa satın alabilirsiniz. Paykasas.com'nin pek çok banka ile yapmış olduğu anlaşmalar, alışverişinizi en rahat şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyor. Türkiye'deki tüm bankalardan, hem kredi kartınızla hem de EFT veya havale ile Paykasa satın almanız mümkün.

Güvenli bir şekilde gerçekleştirilen alışverişte yapmanız gerekenler, sizinle sürekli iletişimde olacak müşteri temsilcimiz tarafından anlatılacaktır. Size iletilen hesap numaralarımızdan dilediğinize ödemenizi yaparak, müşteri temsilcimize bilgi vermeniz halinde, yalnızca birkaç dakikada Paykasa kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Banka havalesi, 24 saat boyunca, dilediğiniz an Paykasa satın alabilirsiniz. Kesintisiz destek sağlayan müşteri temsilcimiz, ödemenizi hızlı bir şekilde kontrol ederek, kart bilgilerinizi size iletecektir. EFT ile Paykasa satın almayı tercih ederseniz, mesai saatleri içerisinde yapacağınız EFT işlemi, tarafımıza ulaştığı anda Paykasa kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Paykasa satın alırken banka havalesi veya EFT tercih edebileceğiniz gibi, kredi kartınızı veya banka kartınızı kullanarak, 3D secure güvencesi altında satın alma yapabileceğinizi de unutmayın.

Paykasa: Yasal Mı?

Paykasa tamamen yasaldır. Satın aldığınız Paykasa, tüm dünyada geçerli sanal bir ön ödemeli kart olarak geçmekte. Bununla ilgili herhangi bir kısıtlayıcı veya engelleyici hiçbir yasa mevcut değil. Tüm dünyada ve Türkiye'de, Paykasa yasal bir ödeme alternatifi olarak kabul ediliyor.

Paykasa, yasal olduğu gibi, kullanıcılarına sağladığı gizlilik ve güvenlik avantajları nedeniyle, yurt dışında pek çok resmi kurum tarafından da tavsiye edilmekte. Paykasa, sizi her türlü dolandırıcılığa karşı koruyan bir kalkan niteliğinde.

Dünyanın her yerinde geçerli ve yasal olan Paykasa, pek çok amaçla kullanılabiliyor. Kartınızın bilgilerini başka birine ileterek para aktarımı amacıyla kullanabileceğiniz gibi, alışverişlerinizde de istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Paykasa'in kullanım alanlarının oldukça geniş olması, pek çok bürokratik engelden de kurtulmanızı sağlıyor. Uzun süren para transferleri, Paykasa kullanarak saniyeler içerisinde gerçekleştirilebiliyor. Çoğu zaman ülke dışına yapacağınız ödemelerde, bakiyenizi havuzda bekleten bankalar yerine, Paykasa ile dakikalar içerisinde tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Paykasa, tüm dünyada kabul görmüş, yasal ve güvenilir bir ödeme yöntemidir.

Paykasa: Para Yatırma

Paykasa kartınıza sonradan para ilave etmeniz mümkün değil. Kullanacağınız miktara göre satın alabileceğiniz kart, ön ödemeli ve sadece size özel olduğu için, bakiyenize daha sonra ilave yapma şansınız yok.

Paykasa kartınızı satın aldıktan sonra, daha fazla bakiyeye ihtiyaç duymanız halinde, ikinci bir kart satın alarak, diğer kartta kalan bakiyeniz ile birleştirilmesini talep edebilirsiniz. Bunun için, ilk kartta kalan bakiyeniz en yüksek kurdan bozularak, yeni satın alacağınız Paykasa kartınıza ilave edilecektir. Bununla ilgili, canlı destek operatörlerimiz size gereken yönlendirmeleri yapacak ve işleminizi sorunsuz tamamlamanız konusunda yardımcı olacaktır.

Paykasa satın aldığınız zaman, bakiyenizi tek seferde harcamak zorunda değilsiniz. Bakiyeniz, kartınızın son kullanma tarihine kadar Paykasa içerisinde kalacak ve alışverişleriniz için kullanılabilir olacaktır. Aynı Paykasa kartı ile, bakiyeniz bitene kadar, dilediğiniz sayıda alışveriş yapabilirsiniz.

Paykasa satın almak için para yatırmak istiyorsanız, bununla ilgili, ödeme yöntemleri içerisinden dilediğinizi seçerek, size en uygun yol ile alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Paykasas.com, hem banka havalesi, hem EFT hem de kredi kartı ile ödeme kabul etmektedir.

Paykasa: Para Bozdurma

Paykasa bakiyenizi veya size gelen Paykasa ödemelerini dilediğiniz zaman bozdurma imkanınız bulunuyor. En avantajlı kurlardan, sorunsuz bir şekilde Paykasa bozdurmak için, Paykasas.com'den yararlanabilirsiniz.

Günlük dolar kuruna göre, güncel ve avantajlı şekilde düzenlenen Paykasa bozdurma kuru, sizin için her zaman en uygun fiyatı sağlamaya çalışıyor.

Paykasa para bozdurma işlemi için, yalnızca canlı destek operatörlerimiz ile iletişime geçmeniz yeterli. İster telefonla, ister Skype veya internet sitemiz üzerinden iletişim kurabileceğiniz canlı destek operatörlerimiz, işlemle alakalı tüm sorularınızı cevaplayacak ve yapmanız gereken tüm adımları detaylı bir şekilde anlatacaktır. Ortalama on dakika gibi kısa bir sürede tamamlanan Paykasa para bozdurma işlemi, hem alıcı hem de satıcı tarafının korunacağı bir prosedür ile gerçekleştiriliyor.

Kusursuz bir Paykasa para bozdurma deneyimi yaşamanız için, firmamız alanında en donanımlı personeller ile çalışmakta. Her sorunuza kısa zamanda doğru yanıtlar ile dönüş yapabilen ekibimiz, sizi güvende tutmak ve memnun etmek için elinden gelen her şeyi yapacaktır.

Paykasa: Geçerli Siteler

Tüm dünya üzerinde milyonlarca kullanıcısı olan Paykasa ön ödemeli kart, neredeyse tüm internet sitelerinde geçerli. Sıradan bir kredi kartı veya banka kartını kullanabildiğiniz her alanda geçerli olan Paykasa, sanal bir alışveriş kartı yerine geçmekte. Bu kart ile gerçekleştirilecek alışverişler, normal banka kartları gibi görülerek, firmalar tarafından bu şekilde değerlendiriliyor.

Dünya çapında ve Türkiye'de oldukça yaygın olan Paykasa, oyun alışverişlerinizden kıyafet veya kozmetik alışverişlerinize kadar, aklınıza gelebilecek her türlü ürün için kullanılabiliyor. Sadece bununla kalmayıp, alışverişleriniz sırasında, Paykasa kullanıcılarına yapılan sürpriz indirimlerden ve özel tekliflerden de yararlanma imkanınız mevcut.

Paykasa, kimi zaman normal banka kartlarının kabul edilmediği alışveriş platformlarında da geçerli olabiliyor. Özellikle, yurt dışında, Türkiye bankalarına ait kartları kabul etmeyen pek çok firma, Paykasa ile ödeme yapmanıza olanak sağlamakta.

Dünya devi, Amazon, Ebay, Etsy gibi alışveriş siteleri, Steam, Blizzard gibi oyun firmaları, Paykasa'i geçerli bir ödeme yöntemi kabul ediyor. Özetle, dilediğiniz her platformda, her türlü alışverişiniz için Paykasa kartınızı kullanabilirsiniz.

Paykasa: Bahis Siteleri

Paykasa, özellikle bahis tutkunları tarafından fazlasıyla tercih edilmekte. Bahis sitelerinde, özel kampanyalara sahip olan Paykasa, kişilere hem güvenilir bir şekilde ödeme yapmasında hem de kimlik bilgilerini korumasında yardımcı oluyor.

Paykasa ile yapacağınız ödemeler tamamen anonim olduğu için, herhangi bir devlet kurumu tarafından takip edilemiyor. Banka ekstrenizde, yalnızca ön ödemeli kart satışı olarak görünecek Paykasa, bakiyeniz ile yaptığınız harcamaları herkesten gizli tutmanızı sağlıyor.

Yurtdışı bahis sitelerine yapılacak ödemelerin devlet tarafından engelleneceği hakkında çıkan haberler doğrultusunda, çok sayıda insan, kendilerini güvence altına almak için Paykasa ödeme yöntemini tercih etmeye başladı. Paykasa bakiyenizi kullanırken, ne tür bir işlem yaptığınızı bankanızın veya siz hariç başka birinin bilmesi mümkün değil.

Çok sayıda bahis sitesi, Paykasa ödeme yöntemini müşterilerine bir güvenlik ayrıcalığı olarak sunmakta. Kredi kartı veya EFT ile riske girmek istemeyen bahis siteleri, Paykasa ile ödeme kabul ederek, hem müşterilerini hem de kendilerini güvence altına alıyor.

Tüm bunlara ek olarak, bazı bahis siteleri, Paykasa kullanan müşterilerine ekstra bonuslar vermekte. Tüm dünyada isim yapmış olan bahis sitelerinde, Paykasa ile yapılacak yüklemelerde, yüklediğiniz bakiyenin kat kat daha fazlasını elde etmeniz mümkün.

Paykasa Alırken Lütfen Müşteri Temsilcilerimiz ile görüşün.PayKasa & Paykwik
Paykasa Kart Satış Hizmetleri 0555 070 87 33 admin@paykasas.com
Whatsapp