PayKasa Nasıl Alınır?

İletişim :  0555 070 87 33

 

Paykasa Nasıl Alınır ?

 

nasil-alinir-asama1 nsl-alnr-ok nasil-alinir-asama2 nsl-alnr-ok nasil-alinir-asama3


       PayKasa alışveriş kartları, bu zamanda bütün dünyada hemen hemen her internet sitesinde kullanılabilmektedir. Bu kartları kullanırken, zorlu işlemler yapmanıza gerek yoktur. Tek yapmanız gereken PayKasa alışveriş kartınıza ait sanal pin kodunuzu ödeme yapacağınız internet sitesine giriş yapmak olacaktır. Kesin olarak kimlik bilgilerinize ihtiyaç duymaksızın, güvenli ve kaliteli alışverişler yapabilmeniz mümkün olacaktır. PayKasa satış kartlarında çok basit bir arka plan olduğu için kullanımı, kontörlü hatlardaki TL ödeme işlemiyle hemen hemen aynıdır. PayKasa satış kartları alırken yüz yüze görüşeceğiniz insanlar olmaz. İnternet siteleri üzerinde ismini duyurmayı başarmış PayKasa şirketleri aracılığıyla bu sistemden yararlanmanız daha kolay ve mümkündür. Sadece birkaç şey dışında herhangi bir form yada zorlu bir işlem gerektirmeyen PayKasa satın alma işlemi, bütün müşterilerin tek başına hiçbir uzmandan yardım almadan gerçekleştirebileceği bir durumdur. PayKasa kartları, satın alındıkları andan itibaren kullanılmak zorunda değildirler.

      Bir yıl içinde iptal olmayan kartlar, kullanılmaya başlandığında kart limitinin bitmesi durumunda bile iptal olmamaktadır. Bu durumun temel nedeni güvenliği korumaktır. Kredi kartların ve kredi kart bilgilerinin herhangi bir insanın eline geçmesi durumunda, tekrar olarak kullanılması mümkün olmamaktadır. PayKasa alışveriş kartları, faturasız kontör kartı düşüncesi ile alınabilen, koddan oluşan kartlardır. 11, 17, 28, 55, 110, 220, 550 ve 1100 dolar olarak satılmaktadır. İnternette, bu hizmeti veren sitelerden çevrimiçi olarak satın alabileceğiniz gibi, hiçbir kredi kartı ve kişisel bilgilerinizi içerin detayları da vermek zorunda da kalmazsınız. İngiliz Kurumu olan ve kart hizmetini ilk olarak başlatan Smart Voucher Ltd. Şti. internet üzerinden yapılan alışverişlerdeki güvensiz ortamı, bu sistem sayesinde büyük oranda engellemekte ve malî güvenliğinizi sağlamaktadır.
      İnternet üzerinden yaptığınız alışverişlerde satın aldığınız kartla miktarı kadar alışveriş yapılabilir, bunun için sadece PayKasa logo gördüğünüz ve anlaşmalı sitelere girmeniz yeterli olacaktır. Alışverişinizin sonunda eğer kalan bakiyeniz varsa, satın aldığınız yerle irtibata geçebilir ve değerinden bozdurabilirsiniz. Online oyun sitelerinde, iddia gibi bahis oyunlarında ve birçok anlaşmalı çevrimiçi satış mağazalarından rahatlıkla kullanabilirsiniz. PayKasa alışveriş kartları ile bir nevi paranızla, karşılığı kadar sanal bir para satın alıyor ve çevrimiçi ödemelerinizde harcıyorsunuz. Kısaca ve özetle yaptığınız işlemlerinizde PayKasa kartınız, kredi kartınız gibi size kolaylık sağlıyor. Sadece paranız kadarını kullanarak harcamalarınızı kontrol altında tutabilirsiniz. Online olarak alışverişlerinizi yaparken son derece güvende olur ve gizliliğinizi korursunuz. PayKasa bütçesini farklı şekillerde kullanabilirsiniz.
     
       Bu bütçe, PayKasa kartın kabul edildiği binlerce sitedeki ürünleri veya çevrimiçi satın almak amacıyla kullanılabilir. Ya da Master Card'ın geçerli olduğu her yerde para harcamak için en tercih ettiğiniz e-hesabınızın veya ön ödemeli kartınıza para aktarmak için kullanılabilir

 

Paykasa Alırken Lütfen Müşteri Temsilcilerimiz ile görüşün.PayKasa & Paykwik
Paykasa Kart Satış Hizmetleri 0555 070 87 33 admin@paykasas.com
Whatsapp