Paykasa Kart Nasıl Nakit Paraya Çevrilir

İletişim :  0555 070 87 33

Paykasa Kart Nasıl Nakit Paraya Çevrilir?

İnterneti çok sık kullanan biriyseniz mutlaka astopay karta geçmeniz gerekir. İnternetin çok sayıda avantajı vardır özellikle alışveriş ve ödeme konusunda bizlere çok zaman kazandırır ancak dezavantajları olduğunu da unutmamak gerekir. İnternetten online bir şekilde alışveriş yapanların sayısı giderek artıyor herkes çok fazla çeşit ve uygun fiyat avantajı olduğu için mağazalara gidip alışveriş yapmak yerine internet üzerinden pratik ve hızlı alışveriş seçeneklerini değerlendirmektedir. Bu gayet doğal ve güzel bir uygulamadır ancak güvenlik konusunda gerekli adımları atmanız gerektiğini unutmayın.

Çok sayıda kişi online alışveriş ya da ödeme nedeniyle mağduriyet yaşadı daha ucuza alacağım diye ya da internetten ödeme yapayım bir şey olmaz düşüncesiyle direk kredi kartı ile yapılan ödemeler sonrasında çok sayıda mağdur kişiye ortaya çıkmıştır. Paykasa alarak bu sıkıntılardan kurtulabiliyorsunuz birkaç kolay adımla internet üzerinden her tülü ödemenizi güvence altına almış olursunuz. Bu sanal kartı kullanmanın çok sayıda avantajı vardır sizin adınıza özel olarak oluşturulan kart ile alışverişleriniz daha pratik ve daha güvenli olacaktır. Normal sanal ödemelerinizde sizden kart bilgileriniz istenir burada belirttiğiniz kodlar ve numaralar kötü niyetli kişilerin eline geçtiğinde sizlere çok büyük sıkıntılar yaratabilir böyle durumlara karşı astopay size güvence sağlar. Elinizde bulunan sanal kart pin kodları sayesinde hiçbir şekilde kişisel bilgilerinizi paylaşmadan ödemelerinizi yapabiliyorsunuz. Astopay ödeme seçeneği milyonlarca sayfada vardır her türlü alışveriş sitesi, bahis sitesi ve resmi ödemelerde bu seçenek karşınıza çıkar sizde pin kodlarınızı kullanarak pratik ve güvenli bir şekilde ödemelerinizi yapmış olursunuz. Bu kodlar sadece sanal kullanımlar için geçerlidir farklı amaçlar için kullanılamaz. Pin kodlarınızı istediğiniz kişiye hediye edebilir dilerseniz de nakit paraya çevirebilirsiniz. Paykasa bozdurma işlemi sayesinde elinizdeki pin kodları kısa süre içerisinde nakit paraya çevrilir ve istediğiniz hesaba aktarılabilmektedir. Sayfamız üzerinden talep etmeniz halinde elinizdeki kodlar belli bir komisyon karşılığında nakit paraya çevrilecektir. Bu kodları daha güvenli alışveriş yapmasını istediğiniz kişilere de direk olarak gönderebilirsiniz alışveriş sonrasında ya da sanal ödeme kısmı geldiğinden astopay seçeneği seçilmeli ve daha sonra ilgili kısma elinizdeki pin kodlarının girilmesi yeterli olacaktır. Bu sistem sadece bizim ülkemizde değil tüm dünyada çok yaygın bir şekilde kullanılmaktadır özellikle gelişmiş ülkelerde kredi kartı kullanımı neredeyse yok denilecek kadar azaldı herkes artık ödemelerini bu sistem üzerinden güvenli bir şekilde yapmaktadır.

Paykasa almak istiyorum diyorsanız firmamız bu konuda yetkili satış noktasıdır bilmediğiniz yerlerden bu sanal kartları almayın yetkili olarak sizlere en güvenilir sanal kartı en iyi hizmet anlayışıyla sunuyoruz. Pin kodunuzu altından sonra alışverişinize ya da sanal ödemelerinizi kafanız rahat bir şekilde başlayabilirsiniz. Paykasa kart sayesinde aklınızda güvenlik kaygısı ortadan kalkacaktır.

Paykasa Alırken Lütfen Müşteri Temsilcilerimiz ile görüşün.PayKasa & Paykwik
Paykasa Kart Satış Hizmetleri 0555 070 87 33 admin@paykasas.com
Whatsapp