Paykasa İle Alışveriş Yapmak

İletişim :  0555 070 87 33

Paykasa İle Alışveriş Yapmak

Paykasa ile alışveriş yapan siteler konusunda bir bilgilendirme yazısı hazırlamak istedik ancak bundan önce belki hayatında bu kartla hiç tanışmamış ya da adını duymuş ancak ne olduğunu bilmeyenlerin öğrenmesi adına Paykasa ne demektir bu konu üzerine biraz değinelim.

PAYKASA NEDİR?

Paykasa sizin net bir şekilde anlayabilmeniz adına ön ödemeli olan bir sistemdir diyebiliriz. Teknoloji camiasında ise ona çevrim içi mağaza şeklinde bir isimlendirilme verilmiştir. Bunun anlamı nedir derseniz kredi kartına ihtiyaç duymadan harcamalarınızı daha önce satın almış olduğunuz bakiye miktarı kadar bir oranla yapmak demektir. Bu kartın birçok internet sitesinde kullanıldığını söyleyebiliriz. Bu nedenle kartı aldım ama harcayacak site bulamıyorum gibi bir yaklaşım içerisine girmemeniz gerekir. Kartla tercih ettiğiniz bir internet sitesinden sorunsuz ve de güvenli bir şekilde alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Paykasa satın almak ise oldukça kolaydır. Öyle kredi kartı gibi başvurup günlerce beklemek durumunda değilsiniz. Başvurunuzun ardından hızlıca alabilirsiniz.

Başka bir güzel yanı ise istediğiniz kadar bakiye alabilmeniz. Kredi kartlarında son dönemlerde ciddi anlamda bir hesap artışları söz konusudur bu da demek olur ki insan beğendiği her şeyi alabilme lüksüne sahiptir. Ancak ay sonunda aldıklarının geri ödemesine gelindiğinde ne kadar yanlış bir tercih yaptığını da fark eder ama iş işten geçmiş olacaktır. İşte paykasa kullananlar bu şekilde bir sorunla kesinlikle karşılaşmayacaktır. Tercih ettikleri miktarda aldıkları paykasa kartlarını kullanmak istedikleri miktar kadar kullanabilirler. Paykasa alırken size 16 haneden oluşan bir numara verilecektir. Bunu kredi kartınızın şifresi gibi düşünebilirsiniz. Bu kodu girdikten sonra sizden şifre istenecek ve alışverişlerinizi de bu şekilde tamamlamış olacaksınız.

Paykasa için başvuru ücreti falan hiçbir şey yoktur. Yani kullanacağınız miktarı seçtiğinizde aldığınız kart size hızlı bir şekilde ulaştırılır ve bu kartı harcama yapacağınız miktar kadar kullanabilirsiniz. Kredi kartlarında genelde faizlendirme gibi bir sistem vardır ancak paykasa bu konuda herhangi bir faiz vs uygulamaz işte bu nedenle de ücretsiz kartlar içerisindeki en değerli karttır. Üstelik ekstra bir ek ücrette sizden kesinlikle talep edilmeyecektir. Çünkü kredi kartlarında genelde aldıktan sonra arkasından kart aidatı gibi bir sıkıntı yaşanır.

HEMEN ALABİLİRSİNİZ

Paykasa kartınız için internetten başvurabilirsiniz bu nedenle de işleminizi oturduğunuz yerden hızlı bir şekilde gerçekleştirirsiniz. Aldığınız kartı kullanmada size hiçbir şekilde sorun yaşatılmaz çünkü bu sistemde tamamen kullanıcıya odaklanıldığı için kolay kullanım seçeneği vardır.

Paykasa dünya üzerinde en fazla kullanılan kart olma özelliğini uzun yıllardan bu yana sürdürmekte ve sürdürmeye de devam edecektir. Çünkü hem güvenli hem de hızlı alışverişin en büyük seçeneklerinden bir tanesidir. Kısacası kart için güvenliğin adresi ve de avantajları parmaklarınızın altına getiren bir sistem demek yerinde olacaktır.

Paykasa Alırken Lütfen Müşteri Temsilcilerimiz ile görüşün.PayKasa & Paykwik
Paykasa Kart Satış Hizmetleri 0555 070 87 33 admin@paykasas.com
Whatsapp