Kredi Kartıyla Paykasa nasıl Alınır?

İletişim :  0555 070 87 33

Kredi Kartıyla Paykasa nasıl Alınır ?

Paykasa bilindiği üzere internet üzerinden alışverişlerde kullanılan en güvenli sanal ödeme yöntemidir.  Ancak bu karta sahip olabilmek için ilk önce tanımlanmış olan miktarlarda sanal para almak gerekecektir. Bu işlemi yapmak oldukça basittir. Ancak son dönemlerde de en fazla sorulan soruların başında acaba kredi kartımla paykasa alabilir miyim? Sorusudur.  Bu sorunun sorulmasına neden olan en büyük şey ise kredi kartı bilgilerinin başka sitelerde de paylaşılmasının istenmesidir. Yani alışverişlerinizi gerçekleştirebilmek için sanal ortamda kredi kartı bilgilerinizin paylaşılması gerekecektir. Bu insanlar tarafından güvenli sayılmayacak olan bir yöntemdir. Çünkü bu şekilde hizmet almaya çalışmış ancak sonucunda da dolandırıcılıkla karşı karşıya kalmış yüzlerce hatta binlerce kişiyi de görmek mümkün. Paykasa kart aldığınızda ise alışverişlerinizi bu kartla gerçekleştireceğiniz için dolandırılma gibi bir durumunuz hiçbir zaman söz konusu olmayacaktır. İşte kartın en fazla tercih edilme nedenlerinden bir tanesi de budur diyebilirz.

Kredi kartı kullanımı bilindiği üzere her geçen gün çığ gibi büyüyor herkesin cebinde bir kredi kartı olduğu gerçek. Elbette ki bu kartı kullanmanın avantajlı yönlerini görmezden gelemeyiz. Üstelik reel mağazalardan almış olduğunuz ürünlerin internette neredeyse yarı fiyatına satın alabildiğinizi düşündüğünüzde bu kartı kullanmakta kaçınılmaz oluyor.  Kredi kartlarında en büyük ödeme sıkıntılarından bir tanesi bu kartın sınırı. Çünkü bazı kredi kartlarında 10 binler hatta sınırsız rakamlara kadar paralar yer almakta dolayısıyla 100 TL’lik bir alışverişinizde 10 bin TL’nizinde kartınızdan çekilmesi gibi bir durum söz konusu olabilmektedir. Ancak paykasada ön ödeme yaptığınızdan dolayı bu kartta bulunan limit sizin istediğiniz sınırda olacaktır.

Bir diğer avantajı ise kredi kartında harcamalarınız bazen limitleriniz doğrultusunda lüzumsuzca olabilecektir. Ancak paykasa’da bir sınırınız olduğu için lüzumsuz olan hiçbir şeye para harcamazsınız. Bunun yanı sıra bazı e-ticaret siteleri vardır ki onlar aslında güvenli gibi görünse de güvenlik neredeyse sıfırdır içte buralarda da kredi kartı bilgilerinizi kullanmanız doğru olmayacaktır.

Kredi kartınızla paykasa almak istiyorsanız yapacağınız şey türkiye’ de hizmet vermekte olan bir aracı firmaya ulaşmaktır. Bu konuda Türkiye’de paykasa satış işlemi gerçekleştiren bir çok internet sitesi bulunuyor. Ancak bunların bazıları uzun yıllardan beri hizmet verirken bazıları ise yeni kurulmuş.  Sizin burada dikkat etmeniz gereken şey firmanın kurumsal bir alt yapıya sahip olup olmadığıdır. Bir de kredi kartı ile satın alma işlemi gerçekleştirebiliyor mu eğer ki gerçekleştiriyorsa bu sitelerden birine girerek paykasa kartınızı satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.  Buradaki rakamlar ise günlük dolar fiyatları üzerinden hesaplanır ve belirttiğiniz miktardaki sanal paranız paykasa kartınıza yüklenir. Bu sayede de komisyon ücreti ödemeden kart bakiyenizi almış olursunuz. Sonra alışveriş yapacağınız sitenin de hükmü ortadan kalkacaktır.

Paykasa Alırken Lütfen Müşteri Temsilcilerimiz ile görüşün.PayKasa & Paykwik
Paykasa Kart Satış Hizmetleri 0555 070 87 33 admin@paykasas.com
Whatsapp