2017 Paykasa Fiyat Listesi

İletişim :  0555 070 87 33

2017 PAYKASA FİYAT LİSTESİ

Şu an neredeyse tüm alışverişlerin internet üzerinden yapıldığını görüyoruz. Dolayısıyla satıcı kadar alıcı içinde bir takım unsurların göz önünde bulundurulması gerekiyor. İnternet pek çok şeye yanıt verebilecek güçte lakin öyle durumlar var ki kendi güvenliğinizi de almadığınız da olasılıkların önüne hiç bir zaman geçemiyorsunuz.  Özellikle de erişimi zor olan ürünlerin satın alımı esnasında daha fazla dikkat edilmesi gerekiyor. Örneğin bahis oyunları ya da bilgisayar oyunları gibi.

Günümüzde internetin en büyük cazibesi aldığınız ürünün kapınıza kadar teslim edilmesi. Dolayısıyla boş vaktiniz olmasa bile almak istediğiniz bir üründen vazgeçmeniz gerekmiyor işte tüm mesele alacağınız ürünün kalitesi ve de uygunluğu yönünden oluyor.  Fiyatta uygunluk denildiğinde online alışveriş siteleri gerçek mağazacılıktan çok farklı bir şekilde ilerliyor yani alacağınız bir ürün size neredeyse yarı fiyatıyla ulaştırılıyor bunun içinde her ne kadar güvensiz de olsa yine de alacaklarınızdan vazgeçemiyorsunuz.

Peki alacaklarınız ve de size sunulan imkanlar bu kadar fazlayken hiç farklı yöntemleri denediniz mi ya da düşündünüz mü? Belki aklınıza bile gelmedi ama kredi kartı ile alışveriş yaparken dolandırılma gibi bir durumla karşılaşmamanız mümkün değil. Çünkü bu sanal dünya da dolandırıcılar her geçen gün bir açık kapı arıyor ve buldukları kapıdan da içeriye giriyor. İşte bu uyarılar dahilinde size önermek istediğimiz paykasa ile alışverişler. Çünkü güvenliğiniz tam ve emin ellerde.

Resmi bir paykasa satış sitesine girdiğiniz de ki bunun için bizim sitemizi tercih edebilirsiniz. Alacağınız bir paykasa kart sayesinde artık alışverişlerinizde sınır tanımak zorunda kalmıyorsunuz. Nasıl bir ürün almak istiyorsanız alıyorsunuz ya da nereden alışveriş yapmak istiyorsanız bunu gerçekleştiriyorsunuz. Hatta bunun içinde herhangi bir ülke bölge ya da şehir tercih etmek durumunda değilsiniz. Çünkü paykasa dünyadaki tüm anlaşmalı olan alışveriş sitelerinde geçiyor.

Alım esnasında size  16 haneden oluşan bir kod veriyoruz. Bu kodu aynen kredi kartınızın üzerindeki kart numarası gibi düşünebilirsiniz. Ve bunu asla kaybetmemeniz gerekiyor. Çünkü alışverişiniz anında bu kodu kullanmanız gerekiyor. Sitemizde sizler için daha önceden belirlenmiş olan bakiye miktarları var ve bu bakiyelerde 2017 paykasa fiyat listesi halinde belirtilmiş durumda.

Paykasa’ a genel anlamda baktığınız zaman dünyada alışverişlerde geçerli olan ve en fazla kullanım oranına sahip bir sanal karttır. Alması ise oldukça basittir günün herhangi bir saatinde alabilir ya da isterseniz bozdurabilirsiniz. Bakiye listesi daha önceden belirlenmiş olduğu için istediğiniz bir miktarı söylemeniz yeterli olacaktır. Alım konusunda tecrübeniz yoksa ya da ben bunu beceremiyorum derseniz o zaman sitemizden müşteri temsilcilerimize ulaştığınız da dakikalar içerisinde size yanıt verilecek ve de yapacağınız işlemler adım adım anlatılacaktır. Basit bir alım şekli olduğundan dolayı da herhangi bir şekilde zorlanmazsınız. Yani ben bu işi yapamam diye bir düşünce kafanızdan da asla geçmemelidir.

2017 Paykasa Fiyat listesi avantajlı olarak sunulmuştur. Amaç internet üzerinden alışveriş yapan her vatandaşın güvenliğini sağlamak ve kafasındaki güvenli mi? Soru işaretinin ortadan kaldırılması içindir

Paykasa Alırken Lütfen Müşteri Temsilcilerimiz ile görüşün.PayKasa & Paykwik
Paykasa Kart Satış Hizmetleri 0555 070 87 33 admin@paykasas.com
Whatsapp